KREMTIMI I DISIPLINËS

Kremtimi i disiplinës
Rruga drejt rritjes frymërore
AUTOR: Richard J. Foster

Përktheu: IBSH
Redaktoi: Teuta Toska
Botues: Instituti Biblik i Shqipërisë
Tiranë 2020

 

$4.00

Share this product

Përshkrim

Ky libër është një thirrje për t’u thelluar në besimin tonë te Perendia. Disiplinat janë mënyra e Perëndisë për të na transformuar më tepër. Ato kanë për synim të sjellin bollëkun e Perëndisë në jetën tonë ndërsa ecim me anë të Hirit të Tij. Rezultati: një karakter më i perëndishëm, më shumë fuqi për shenjtëri, dëshmi në botë, e në plot raste më shumë fryt për lavdinë e Perëndisë. Dëshirojmë fort t’i shohim këto dhe më shumë në kishën e Zotit mes shqiptarëve!

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KREMTIMI I DISIPLINËS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Këtu kemi një përshkrim të shkurtër se si të shkarkojmë një libër nga faqja e IBSH në kompjuter.
Është e nevojshme që të kemi Digital Editions që të mund të hapim një libër epub nga faqja e IBSH

sqAlbanian