GATI PËR BETEJË

KARAKTERI, ARMËT
DHE STRATEGJITË
E NJË LUFTËTARI FRYMËROR

Autor: SAMMY TIPPIT

Përktheu: Migena Adamou

Redaktoi: Erjon Ramaj

Botoi në shqip: Instituti Biblik i Shqipërisë

$3.00

Category:

Share this product

Përshkrim

Guy Wolcott-it,
një mik i vërtetë në Krishtin,
si dhe një mik i sprovuar i të krishterëve evropianolindorë,
dhe burrave dhe grave
të Evropës Lindore që kanë vuajtur
si ushtarë të mirë
të Krishtit nën komunizëm,
si dhe brezit të ri të besimtarëve
të Evropës Perëndimore dhe asaj Lindore,
që përballen me sfidën për ta fituar
botën për Krishtin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GATI PËR BETEJË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Këtu kemi një përshkrim të shkurtër se si të shkarkojmë një libër nga faqja e IBSH në kompjuter.
Është e nevojshme që të kemi Digital Editions që të mund të hapim një libër epub nga faqja e IBSH

sqAlbanian