LIBRA AUDIO

GEORGE VERWER-i ishte themeluesi dhe ish-koordinatori ndërkombëtar i organizatës «Operation Mobilisation» (Operacion Mobilizimi), një mision i përfshirë në ungjillëzim, trajnim
Librat Audio   , , , , , , ,
A po vuan me mosfaljen? A njeh dikë tjetër që po vuan nga mosfalja? Historia dhe shembulli falës i zemrës
Librat Audio
Ky është një libër me të vërtetë i nevojshëm për çdo të krishterë, për udhëheqësit dhe shkollat biblike për të
Librat Audio
Historia-e-Krishterimi
Historia e Krishterimit në Shqipëri është e pasur, e bukur por edhe me shumë sfida që populli i Zotit ka
Librat Audio  
Një libër i përgatitur nga një autor me shumë përvojë dhe i vlerësuar nga mjaft udhëheqës të tjerë. Autori sjell
Librat Audio
Ne jemi plot vetëdije se në kishën e Zotit në Shqipëri dhe për shoqërinë Shqiptare nevojiten burra dhe gra, djem
Librat Audio

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

sqAlbanian