Familja e shëndoshë

Receta e Perëndisë për një martesë dhe jetë familjare të shëndetshme

$0.00

Category:

Share this product

Përshkrim

Kushtim

Unë ua kushtoj këtë libër prindërve të mi, Berti. (që ka ndërruar jetë) dhe Kathlina. Oliverit, që më kanë krijuar një ambjent familjar të sigurtë dhe të dashur gjatë gjithë fëmijërisë dhe adoleshencës, dhe që, me anë të shembullit të tyre, më kanë mësuar kaq shumë gjëra.

Gjithashtu, Elës, Rakelës dhe Emmës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Familja e shëndoshë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Këtu kemi një përshkrim të shkurtër se si të shkarkojmë një libër nga faqja e IBSH në kompjuter.
Është e nevojshme që të kemi Digital Editions që të mund të hapim një libër epub nga faqja e IBSH

sqAlbanian