TË TORTURUAR PËR KRISHTIN

Autori: Richard Wurmbrand
Botuesi: VOM dhe OM East
Me leje për Institutin Biblik të Shqipërisë

$0.00

Share this product

Përshkrim

Pastor Richard Wurmbrand vuajti 14 vjet në burgjet komuniste të Rumanisë. Zonja Wurmbrand ishte burgosur gjithashtu për afro tri vite për besimin e saj të Krishterë. Djali i tyre i vetëm, Michael Wurmbrand e vazhdon këtë vepër misionare. Lexuesit mund të ndihmojnë refugjatët në këtë vepër të Krishterë duke na shkruar në: PO Box 5161, Torrance, Ca.90510, USA ose të lexojnë në internet: https://helpforrefugees.com.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TË TORTURUAR PËR KRISHTIN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Këtu kemi një përshkrim të shkurtër se si të shkarkojmë një libër nga faqja e IBSH në kompjuter.
Është e nevojshme që të kemi Digital Editions që të mund të hapim një libër epub nga faqja e IBSH

sqAlbanian