FJALOR UNGJILLOR

FJALOR UNGJILLOR

Shpjegime të thjeshta për çdo besimtar

Autor: David Hellsten

$0.00

Category:

Share this product

Përshkrim

Ky libër është një fjalor teologjik – ose ndryshe, një teologji sistematike alfabetike. Kam trajtuar fjalë të ndryshme me të cilat besimtari ungjillor mund të haset – fjalë biblike, fjalë teologjike, dhe fjalë të zakonshme që përdoren me kuptim të veçantë. Gjithashtu kam trajtuar disa tema të veçanta nga perspektiva ungjillore – edhe pse nuk besoj se çdo ungjillor do të jetë dakord me çdo konkluzion që paraqitet në libër!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FJALOR UNGJILLOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Këtu kemi një përshkrim të shkurtër se si të shkarkojmë një libër nga faqja e IBSH në kompjuter.
Është e nevojshme që të kemi Digital Editions që të mund të hapim një libër epub nga faqja e IBSH

sqAlbanian