VIDEO

Historia-e-Krishterimi
Historia e Krishterimit në Shqipëri është e pasur, e bukur por edhe me shumë sfida që populli i Zotit ka
Librat Audio  
Një libër i përgatitur nga një autor me shumë përvojë dhe i vlerësuar nga mjaft udhëheqës të tjerë. Autori sjell
Librat Audio
Ne jemi plot vetëdije se në kishën e Zotit në Shqipëri dhe për shoqërinë Shqiptare nevojiten burra dhe gra, djem
Librat Audio
Pastor Richard Wurmbrand vuajti 14 vjet në burgjet komuniste të Rumanisë. Zonja Wurmbrand ishte burgosur gjithashtu për afro tri vite
Librat Audio
A po mendon që të krijosh familje në Zotin? A po punon që të ndërtosh një familje edhe më të
Librat Audio
Gati për betejë është një thirrje urgjente për t’u përgatitur për shërbim aktiv. Ky libër kaq aktual, plot me shembuj
Librat Audio

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

sqAlbanian