Test Blog Page

A po vuan me mosfaljen? A njeh dikë tjetër që po vuan nga mosfalja? Historia dhe shembulli falës i zemrës
Librat Audio
Ky është një libër me të vërtetë i nevojshëm për çdo të krishterë, për udhëheqësit dhe shkollat biblike për të
Librat Audio
Historia-e-Krishterimi
Historia e Krishterimit në Shqipëri është e pasur, e bukur por edhe me shumë sfida që populli i Zotit ka
Librat Audio  
Një libër i përgatitur nga një autor me shumë përvojë dhe i vlerësuar nga mjaft udhëheqës të tjerë. Autori sjell
Librat Audio
Ne jemi plot vetëdije se në kishën e Zotit në Shqipëri dhe për shoqërinë Shqiptare nevojiten burra dhe gra, djem
Librat Audio
Pastor Richard Wurmbrand vuajti 14 vjet në burgjet komuniste të Rumanisë. Zonja Wurmbrand ishte burgosur gjithashtu për afro tri vite
Librat Audio

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

sqAlbanian